O nas

DELTA-TECH istnieje na rynku od 1997 roku. Zajmujemy się projektowaniem, wyposażaniem i serwisowaniem przemysłowych obiektów pralniczych. Jesteśmy przedstawicielem na rynku polskim wielu światowych marek pralniczych. Oferujemy naszym Klientom również urządzenia pod marką Delta–Tech  produkowane we współpracy z Alliance,  potentatem na rynku urządzeń pralniczych. Mamy w swoim dorobku ponad sto realizacji, w tym projektowanie i wyposażanie pralni przemysłowych o zdolnościach produkcyjnych kilkuset ton miesięcznie. Dostarczaliśmy urządzenia do wielkich pralni komercyjnych pracujących na rzecz szpitali i hoteli, obiektów serwisujących odzież roboczą oraz maty wejściowe. Jesteśmy obecni w hotelach i pensjonatach. Nasze maszyny pracują w pralniach specjalistycznych, „super-higienicznych” w zakładach farmaceutycznych czy „super-bezpiecznych” na terenie Bazyliki Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach. Pralnie w takich obiektach jak Hotel Arłamów czy sieć Hoteli Gołębiewski, to nasz projekt i realizacja.

Zaprojektowaliśmy i wyposażyliśmy na rzecz Południowego Koncernu Węglowego bardzo trudną technologicznie pralnię ubrań górniczych o wydajności 40 ton miesięcznie. Obecnie odpowiadamy na potrzeby rynku związane z projektowaniem i wyposażaniem pralni samoobsługowych. Urządzenia z tego sektora świetnie sprawdzają się również w małych hotelach, pensjonatach, restauracjach i innych obiektach potrzebujących niedużych ale profesjonalnych urządzeń.

Z całą pewnością jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm tej branży w Polsce.

Wszyscy inżynierowie i technicy zajmujący się bezpośrednio diagnostyką i serwisowaniem maszyn legitymują się wieloletnim  stażem pracy w naszym przedsiębiorstwie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *